חלופות לויאגרה טבעית

 

גברים רבים אינם מודעים לעובדה שרימון, פרי פופולרי, הוא למעשה ויאגרה טבעית. פרי זה מכיל פלבנואידים המעכבים UDP-glucuronosyltransferases, אשר מפריעים לחילוף החומרים של טסטוסטרון. קל להסיר את הארילים מהרימון. כל שעליך לעשות הוא להסיר את הזרעים עם מים קרירים, לערבב במשך 20 שניות, ולחצו על הזרעים עם מרית גומי. המיץ יהווה מקור עשיר לויטמין C ובעל השפעה זהה לוויאגרה.

מיץ רימונים מכיל ציטרולין, תרכובת שניתן למצוא בפירות וירקות. חומר זה מגביר את זרימת הדם לפין ומשפר זקפה. מרכיב זה נמצא גם באבטיח. פרי זה עשיר בנוגדי חמצון ויכול גם לעזור לקדם זקפה טובה יותר. אבטיח הוא פרי נוסף שיכול להתנהג כמו ויאגרה. הוא מכיל ציטרולינג, אשר מצמיד את כלי הדם ומייצר ארגינין. תחמוצת החנקן היא הורמון מפתח בחיי המין.  זה מגביר את הרגשות שלך ועוזר להשיג זקוף חזק יותר. חלופות אחרות לויאגרה כוללות ירקות עלים ירוקים, כגון תרד וברוקולי. ירקות אלו מכילים מגוון רחב של ויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור לשפר את החשק המיני ולשפר זקפה. נטורל ויאגרה

 

למרות שגברים רבים חווים תופעות לוואי בזמן השימוש בויאגרה, רבים מחפשים דרך טבעית להתגבר על תופעות הלוואי תוך שהם נהנים מזקפה טובה יותר. הדבר הגדול בחלופות טבעיות לויאגרה הוא שלעתים קרובות יש להן השפעות דומות אך עם פחות תופעות לוואי. מחקרים שונים הוכיחו שצמחים מסוימים יכולים להיות טוניקים מיניים יעילים. לחלק מהצמחים הללו יש פונקציות דומות לויאגרה, בעוד שאחרים מתמקדים בגירוי החשק המיני. לכן, כאשר אתם מחפשים אלטרנטיבה טבעית לויאגרה, שקול את כל האפשרויות שלך. חלופות אלו יחסכו לכם זמן וכסף!

אבטיח הוא פרי פופולרי נוסף שדומה לויאגרה. הוא עשיר בנוגדי חמצון, הטובים לבריאות שלך. עם זאת, חשוב לציין שחלק מהגברים עלולים להיות אלרגיים לאבקה, מה שעלול לגרום לתגובה אלרגית. למרבה המזל, ישנן דרכים אחרות לתקן את הוויאגרה הטבעית שלך. אכלו ירקות עלים ירוקים כדי להגדיל את הצריכה היומית של רכיבי תזונה אלו. הם יעזרו לך לזקפה ולהגביר את החשק המיני באופן טבעי, ללא תופעות הלוואי!

מזונות אחרים יכולים לפעול כמו ויאגרה טבעית. אבטיח הוא דוגמה מצוינת. הוא מכיל מרכיבים טבעיים כגון ארגינין וציטרולין. חומרים אלו חיוניים לגוף ליצירת תחמוצת החנקן. התרכובות באבטיח עוזרות לגבר להגיע לזקפה, בעוד שהציטרולים של הפרי עוזרים לו להרגיש נרגש יותר. אם אינך רוצה להשתמש בתרופות מרשם כלשהן, אתה יכול לאכול אבטיח כתחליף טבעי לויאגרה.

הוויאגרה הטבעית הפופולרית ביותר היא מיץ רימונים. זה עובד באותו אופן כמו ויאגרה, אבל ללא תופעות הלוואי. הוא עשיר בנוגדי חמצון ואין לו תופעות לוואי, מה שהופך אותו לחלופה טבעית. אבל מה אם אתה לא יכול למצוא צמח שמתנהג כמו ויאגרה? אתה יכול להשיג אותו מבית המרקחת המקומי שלך. זוהי דרך מצוינת לשפר את חיי המין שלך. אבל אולי אתה תוהה, “מה אם זה תחליף טבעי לויאגרה?”